SLUŽBY

Naše víno chceme ukazovat světu. Dát mu ho ochutnat. A nejen to. Chceme světu ukázat i to, co se za ním skrývá, co za jeho výrobou stojí. Od vinic, přes technologie až po lidi nebo třeba "jen" genius loci Vinařství Mikrosvín.

DEGUSTACE

V Mikrosvínu nebudete degustovat pouze víno. Budete ochutnávat emoce, příběhy lidí, srdečnost a neskutečný terroir. Budete ochutnávat život. 

Provoz degustačního sklepa v Dolních Dunajovicích:

Červen

Pá 15:00 - 20:00

So 11:00 - 20:00

Ne 11:00 - 16:00

Červenec - Srpen

11:00 - 21:30

Září

Uveřejníme

FIREMNÍ AKCE

Náš zákazník ví, co chce, má vysoké nároky a mnohdy rozmanité požadavky. A přesně to nás baví. Velmi často je tím zákazníkem firma. Malá rodinná, střední podnik i nadnárodní koncern. Ve všech případech je však náš přístup stejný. Charakterizuje ho lidské zacházení, slušnost, profesionalita a motivace vždy přijít s něčím navíc.

SVATBY

Jsou to dny, které se řadí do kategorie výjimečných a nezapomenutelných. Jsou pouze a jen o vás a vašich blízkých. Ostatní okolnosti vám nemají stát v cestě. Ba naopak. Mají vytvářet prostředí a kulisu pro váš jedinečný zážitek a komfort. Stojíte-li o to, abyste takové dny okořenili neopakovatelným pohledem na pálavské svahy, nesčetné barvy našich vinic, pak vám s vašim dnem "D" chceme pomoci.

Informujte se na naše služby.